New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
Home[:es]PROGRAMA[:eu]EGITARAUA[:][:es]ZONA 2. ZELAIETA URESHILAND[:eu]2. GUNEA. ZELAIETA URESHILAND[:]

[[:es]ZONA 2. ZELAIETA URESHILAND[:eu]2. GUNEA. ZELAIETA URESHILAND[:]]

[:es]

Videojuegos PCBOX

Viernes 12 Octubre 17:00-21:00
Sábado 13 Octubre 11:30-21:00
Domingo 14 Octubre  11:30-21:00

Play Station VR
League of Legends
Retro Arcade Games

Artist Alley

12 de Octubre 17:00-21:00
13 de Octubre 11:30-21:00
14 de Octubre 11:30-21:00

Marcel P. Massegú / Marisa Martínez, AlienArt, Chunja.drawings, Desilustradas, Esther Mendez Artist, Ianikopu, Ku Kuru Yo, Mewgicalgurl, Nairmare, NEUH, Pumpkin Queens, Ugly Doll, Xelkis, Yami11arts, Asociación Animales sin hogar “Segunda oportunidad”

Talleres Centro Pixels

Viernes 12 Octubre
17:00-19:00 Iniciación al Concept Art de personajes
Sábado 13 Octubre
11:00-13:00 Iniciación al esculpido digital
17:00-19:00 Iniciación al diseño de personajes 3D
Domingo 14 Octubre
11:00-13:00 Iniciación al Thumbnail Sketching

Auditorium

Viernes 12 Octubre
17:30 SOL NACIENTE, la web serie de Mangamore, su trayectoria. FRIKISMUN MAXIMUN
Sábado 13 Octubre
12:00 Mujer y videojuegos
13:00 Mujer e ilustración
18:30 Panel Talk Cosplay Haykiu
19:00 Charla LEGION 501
Domingo 14 Octubre
12:00 Cosplayers TAIFU, POPIJACK, ARI&TOBI
13:00 Teatro japonés y charla AIKO
17:30 Dragon Ball. N-CAST
17:30 Streaming finales de videojuegos

Fotos con Ureshi

Viernes 12 Octubre  18:00/19:00/20:00
Sábado 13 Octubre  11:30/17:00/20:30
Domingo 14 Octubre 11:30/12:30/13:30/17:00/18:00/19:00/20:00

Talleres y torneos

Viernes 12 Octubre
17:00-19:00 Maquillaje Spicy Ramen
17:00-19:00 Saludos en Japonés Academia Shabana
19:00-21:00 Origami Tarasu
19:00-21:00 Pokeballs Tarasu
Sábado 13 Octubre
11:30-14:00 Shogi y juegos tradicionales Sanjuuyori Shogi Kluba
11:30-14:00 Lámparas japonesas Chikara
17:00-21:00 Pokemon DS Torneo
Domingo 14 Octubre
11:30-14:00 Shogi y juegos tradicionales Sanjuuyori Shogi Kluba
11:30-14:00 Dibujo Manga Marisa Martínez
17:00-21:00 Torneo Leyenda de los cinco anillos Epic Game
17:00-21:00 Clash Royale Torneo

Ludoteca infantil

Viernes 12 Octubre 17:00-21:00
Sábado 13 Octubre 11:30-14:30/17:00-21:00
Domingo 14 Octubre 11:30-14:30/17:00-21:00
Zona con juegos de madera para jugar acompañada/o de una persona adulta

Hinchables infantiles

Viernes 12 Octubre 17:00-21:00
Sábado 13 Octubre 11:30-14:30/17:00-21:00
Domingo 14 Octubre 11:30-14:30/17:00-21:00

Varios hinchables para las/os más pequeñas/os

[:eu]

Bideojokoak PCBOX

Urriak 12 ostirala 17:00-21:00
Urriak 13 larunbata 11:30-21:00
Urriak 14 igandea 11:30-21:00

Play Station VR
League of Legends
Retro Arcade Games

Artist Alley

Urriak 12 ostirala 17:00-21:00
Urriak 13 larunbata 11:30-21:00
Urriak 14 igandea 11:30-21:00

Marcel P. Massegú / Marisa Martínez, AlienArt, Chunja.drawings, Desilustradas, Esther Mendez Artist, Ianikopu, Ku Kuru Yo, Mewgicalgurl, Nairmare, NEUH, Pumpkin Queens, Ugly Doll, Xelkis, Yami11arts, Asociación Animales sin hogar “Segunda oportunidad”

Pixels zentroko tailerrak

Urriak 12 ostirala
17:00-19:00 Pertsonaien Concept Art-a hastapena
Urriak 13 larunbata
11:00-13:00 Moldatze digitala hastapena
17:00-19:00 3D pertsonaien diseinua hastapena
Urriak 14 igandea
11:00-13:00 Thumbnail Sketching-a hastapena

Auditorium

Urriak 12 ostirala
17:30 EGUZKIAREN BILA, Mangamoreko websaila, bere ibilbidea. FRIKISMUN MAXIMUN
Urriak 13 Larunbata
12:00 Emakumea eta bideojokoak
13:00 Emakumea eta ilustrazioak
18:30 Panel Talk Cosplay Haikyuu!!
19:00 Hitzaldia LEGION 501
Urriak 14 igandea
12:00 Cosplayerrak TAIFU, POPIJACK, ARI&TOBI
13:00 Antzerki japoniarra eta hitzaldia AIKO
17:30 Dragon Ball. N-CAST
17:30 Bideojokoen finalen Streaming-a

Argazkiak Ureshirekin

Urriak 12 ostirala 18:00/19:00/20:00
Urriak 13 larunbata 11:30/17:00/20:30
Urriak 14 igandea 11:30/12:30/13:30/17:00/18:00/19:00/20:00

Tailerrak eta txapelketak

Urriak 12 ostirala
17:00-19:00 Makilaje Spicy Ramen
17:00-19:00 Japoniako agurrak Shabana akademia
19:00-21:00 Origami Tarasu
19:00-21:00 Pokeballak Tarasu
Urriak 13 larunbata
11:30-14:00 Shogi eta joko tradizionalak Sanjuuyori Shogi Kluba
11:30-14:00 Lanpara japoniarrak Chikara
17:00-21:00 Pokemon DS Txapelketa
Urriak 14 igandea
11:30-14:00 Shogi eta joko tradizionalak Sanjuuyori Shogi Kluba
11:30-14:00 Manga marrazketa Marisa Martínez
17:00-21:00 Bost Eraztunen kondaira txapelketa Epic Game
17:00-21:00 Clash Royale Txapelketa

Umeentzako ludoteka

Urriak 12 ostirala 17:00-21:00
Urriak 13 larunbata 11:30-14:30/17:00-21:00
Urriak 14 igandea 11:30-14:30/17:00-21:00
Nagusi batek lagunduta jolasteko egurrezko jokoen gunea

Umeentzako puzgarriak

Urriak 12 ostirala 17:00-21:00
Urriak 13 larunbata 11:30-14:30/17:00-21:00
Urriak 14 igandea 11:30-14:30/17:00-21:00

Umeentzako hainbat puzgarri

[:]